To oni byli przeciw
To lista zdrajców którzy mienią się polskimi posłami, a w dniu 12 lipca 2013 roku głosowali w sejmie przeciwko uznaniu rzezi wołyńskiej za ludobójstwo. Jak napisał
mec. Janusz Wojciechowski [III RP] to państwo o znamionach polskości. Polskę, drodzy rodacy trzeba dopiero po raz nie wiedzieć który wywalczyć.
Rytualna rzeź na Wołyniu?
Tego samego dnia - 12 lipca 2013 r. - reprezentanci narodu polskiego zwani posłami głosowali dwie uchwały:
- dot. 70-tej rocznicy rzezi na Wołyniu,
- o uboju rytualnym zwierząt
Czy ta "prawdomówna Kopaczowa" zachowała jeszcze resztki rozsądku? Czy marszałkowa sejmowa naprawdę nie dostrzegła conajmniej niestosowności głosowania takich dwóch uchwał jednego dnia? Już samo to dyskwalifikuje ten parlament nad którym jedynie pozostaje lament. Między wierszami programu prac sejmu: Ukraińcy dokonali rytualnego uboju zwierząt o znamionach czystki etnicznej? Po tym posiedzeniu widać, że w "kabarecie na Wiejskiej" zasiadają nie wesołkowie tylko zdrajcy i idoci.
Zdrajcy głosowali przeciw ukraińskiemu ludobójstwu, a idioci nie dostrzegli tego oczywistego szaleństwa w głosowaniu nad "ubojem rytualnym" tego samego dnia. W kim więc możemy pokładać nadzieje?
W idiotach?
Zdrajcom polecamy:
Ludobójstwo o "znamionach" uboju - a jednak !!! ... czytaj więcej
Jak Ukraińcy mordowali Polaków
... czytaj więcej
PO
1. |
Achinger Elżbieta |
2. |
Adamczak Małgorzata |
3. |
Arkit Tadeusz |
4. |
Arłukowicz Bartosz |
5. |
Arndt Paweł |
6. |
Augustyn Urszula |
7. |
Aziewicz Tadeusz |
8. |
Biernacki Marek |
9. |
Biernat Andrzej |
10. |
Blanik Leszek |
11. |
Bobowska Joanna |
12. |
Borowczak Jerzy |
13. |
Borowiak Łukasz |
14. |
Brejza Krzysztof |
15. |
Brzezinka Jacek |
16. |
Bublewicz Beata |
17. |
Budka Borys |
18. |
Budnik Jerzy |
19. |
Bukiewicz Bożenna |
20. |
Buła Andrzej |
21. |
Butryn Renata |
22. |
Charłampowicz Jarosław |
23. |
Cichoń Janusz |
24. |
Cieśliński Piotr |
25. |
Cycoń Marian |
26. |
Czaplicka Barbara |
27. |
Czechyra Czesław |
28. |
Czernow Zofia |
29. |
Czerwiński Andrzej |
30. |
Dąbrowska Alicja |
31. |
Drozd Ewa |
32. |
Dunin Artur |
33. |
Durka Zenon |
34. |
Dzięcioł Janusz |
35. |
Fabisiak Joanna |
36. |
Fedorowicz Jerzy |
37. |
Fiedler Arkady |
38. |
Gadowski Krzysztof |
39. |
Gałażewski Andrzej |
40. |
Gapińska Elżbieta |
41. |
Gawłowski Stanisław |
42. |
Gądek Lidia |
43. |
Gąsior-Marek Magdalena |
44. |
Gelert Elżbieta |
45. |
Gierada Artur |
46. |
Gluza Czesław |
47. |
Głogowski Tomasz |
48. |
Godson John Abraham |
49. |
Gowin Jarosław |
50. |
Grabarczyk Cezary |
51. |
Grad Mariusz |
52. |
Graś Paweł |
53. |
Grupiński Rafał |
54. |
Gut-Mostowy Andrzej |
55. |
Guzowska Iwona |
56. |
Halicki Andrzej |
57. |
Hall Katarzyna |
58. |
Hanajczyk Agnieszka |
59. |
Hok Marek |
60. |
Hoppe Teresa |
61. |
Huskowski Stanisław |
62. |
Janyska Maria Małgorzata |
63. |
Jarmuziewicz Tadeusz |
64. |
Jaros Michał |
65. |
Jastrzębski Leszek |
66. |
Kaczor Roman |
67. |
Kamińska Bożena |
68. |
Kania Andrzej |
69. |
Karpiński Włodzimierz |
70. |
Katulski Jarosław |
71. |
Kaźmierczak Jan |
72. |
Kidawa-Błońska Małgorzata |
73. |
Kierwiński Marcin |
74. |
Kluzik-Rostkowska Joanna |
75. |
Kłosin Krystyna |
76. |
Kochan Magdalena |
77. |
Kolenda-Łabuś Brygida |
78. |
Kołacz-Leszczyńska Agnieszka |
79. |
Kołodziej Ewa |
80. |
Konwiński Zbigniew |
81. |
Kopacz Ewa |
82. |
Kopaczewska Domicela |
83. |
Korzeniowski Leszek |
84. |
Kosecki Roman Jacek |
85. |
Kowalski Sławomir |
86. |
Kozaczyński Jacek |
87. |
Kozdroń Jerzy |
88. |
Kozłowska Iwona |
89. |
Kozłowska-Rajewicz Agnieszka |
90. |
Koźlakiewicz Mirosław |
91. |
Krajewska Ligia |
92. |
Kropiwnicki Robert |
93. |
Krząkała Marek |
94. |
Kucharski Cezary |
95. |
Kudrycka Barbara |
96. |
Kulesza Tomasz |
97. |
Kwiatkowski Krzysztof |
98. |
Lamczyk Stanisław |
99. |
Lassota Józef |
100. |
Lenz Tomasz |
101. |
Leszczyna Izabela |
102. |
Litwiński Arkadiusz |
103. |
Łapiński Marek |
104. |
Ławrynowicz Zofia |
105. |
Małecka-Libera Beata |
106. |
Marczułajtis-Walczak Jagna |
107. |
Matusik-Lipiec Katarzyna |
108. |
Mężydło Antoni |
109. |
Miller Rajmund |
110. |
Mroczek Czesław |
111. |
Mrzygłocka Izabela Katarzyna |
112. |
Mucha Joanna |
113. |
Munyama Killion |
114. |
Nemś Anna |
115. |
Neumann Sławomir |
116. |
Niedziela Dorota |
117. |
Niemczyk Małgorzata |
118. |
Niesiołowski Stefan |
119. |
Nowak Sławomir |
120. |
Nowak Tomasz Piotr |
121. |
Nykiel Mirosława |
122. |
Okła-Drewnowicz Marzena |
123. |
Okrągły Janina |
124. |
Olechowska Alicja |
125. |
Olszewski Paweł |
126. |
Orzechowski Andrzej |
127. |
Orzechowski Maciej |
128. |
Oświęcimski Konstanty |
129. |
Pacelt Zbigniew |
130. |
Pahl Witold |
131. |
Papke Paweł |
132. |
Pępek Małgorzata |
133. |
Piechota Sławomir Jan |
134. |
Pierzchała Elżbieta Apolonia |
135. |
Pietraszewska Danuta |
136. |
Pietrzczyk Lucjan Marek |
137. |
Pięta Jarosław |
138. |
Piotrowska Teresa |
139. |
Pitera Julia |
140. |
Plocke Kazimierz |
141. |
Plura Marek |
142. |
Pluta Mirosław |
143. |
Pomaska Agnieszka |
144. |
Poślednia Krystyna |
145. |
Raczkowski Damian |
146. |
Radziszewska Elżbieta |
147. |
Raniewicz Grzegorz |
148. |
Raś Ireneusz |
149. |
Rosati Dariusz |
150. |
Rozpondek Halina |
151. |
Rutkowska Dorota |
152. |
Rutnicki Jakub |
153. |
Rynasiewicz Zbigniew |
154. |
Rząsa Marek |
155. |
Saługa Wojciech |
156. |
Schetyna Grzegorz |
157. |
Sibińska Krystyna |
158. |
Siedlaczek Henryk |
159. |
Sikorski Radosław |
160. |
Skowrońska Krystyna |
161. |
Sławiak Bożena |
162. |
Sługocki Waldemar |
163. |
Smolarz Tomasz |
164. |
Staroń Lidia |
165. |
Suchowiejko Wiesław |
166. |
Suski Paweł |
167. |
Sycz Miron |
168. |
Szczerba Michał |
169. |
Szejnfeld Adam |
170. |
Sztolcman Grzegorz |
171. |
Szulc Jakub |
172. |
Szumilas Krystyna |
173. |
Szydłowska Bożena |
174. |
Szymański Tomasz |
175. |
Śledzińska-Katarasińska Iwona |
176. |
Święcicki Marcin |
177. |
Tomański Piotr |
178. |
Tomczak Jacek |
179. |
Tomczyk Cezary |
180. |
Tomczykiewicz Tomasz |
181. |
Trybuś Aleksandra |
182. |
Tusk Donald |
183. |
Tyszkiewicz Robert |
184. |
Van der Coghen Piotr |
185. |
Vincent-Rostowski Jan |
186. |
Wardzała Robert |
187. |
Witczak Mariusz |
188. |
Witkowski Radosław |
189. |
Wojnarowski Norbert |
190. |
Wojtkowski Marek |
191. |
Wolak Ewa |
192. |
Wójcik Marek |
193. |
Zakrzewska Jadwiga |
194. |
Zaremba Renata |
195. |
Zawadzki Ryszard |
196. |
Zdrojewski Bogdan |
197. |
Zieliński Maciej |
198. |
Ziemniak Wojciech |
199. |
Ziętek Jerzy |
200. |
Żalek Jacek |
201. |
Żmijan Stanisław |
202. |
Żmuda-Trzebiatowska Ewa |
203. |
Żyliński Adam |
PSL
1. |
Borawski Edmund |
2. |
Borkowski Krzysztof |
3. |
Bury Jan |
4. |
Dąbrowski Andrzej |
5. |
Gos Marek |
6. |
Górczyński Jarosław |
7. |
Grzeszczak Eugeniusz Tomasz |
8. |
Kalemba Stanisław |
9. |
Kasprzak Mieczysław |
10. |
Łopata Jan |
11. |
Łuczak Mieczysław Marcin |
12. |
Maliszewski Mirosław |
13. |
Ozga Krystyna |
14. |
Pawlak Mirosław |
15. |
Pawlak Waldemar |
16. |
Piechociński Janusz |
17. |
Racki Józef |
18. |
Sawicki Marek |
19. |
Smolarz Henryk |
20. |
Sosnowski Zbigniew |
21. |
Stefaniuk Franciszek Jerzy |
22. |
Sztorc Andrzej |
23. |
Tokarska Genowefa |
24. |
Walkowski Piotr |
25. |
Zgorzelski Piotr |
26. |
Żelichowski Stanisław |
SLD
1. |
Ajchler Romuald |
2. |
Aleksandrzak Leszek |
3. |
Balt Marek |
4. |
Bańkowska Anna |
5. |
Czerniak Jacek |
6. |
Czykwin Eugeniusz |
7. |
Garbowski Tomasz |
8. |
Iwiński Tadeusz |
9. |
Joński Dariusz |
10. |
Kamiński Tomasz |
11. |
Kępiński Adam |
12. |
Łybacka Krystyna |
13. |
Matuszczak Zbigniew |
14. |
Miller Leszek |
15. |
Napieralski Grzegorz |
16. |
Olejniczak Cezary |
17. |
Ostrowski Artur |
18. |
Prządka Stanisława |
19. |
Sekuła-Szmajdzińska Małgorzata |
20. |
Tomaszewski Tadeusz |
21. |
Wenderlich Jerzy |
22. |
Wontor Bogusław |
23. |
Wziątek Stanisław |
24. |
Zaborowski Zbyszek |
25. |
Zbrzyzny Ryszard |
SP
Dorn Ludwik
Niezrzeszeni
1. |
Chmielowski Piotr |
2. |
Galla Ryszard |
3. |
Kalisz Ryszard |
|
4. |
Nowicka Wanda |
|
|
|
|
|
ID
1. |
Bodio Bartłomiej |
2. |
Bramora Artur |
3. |
Dziadzio Dariusz Cezar |
|
4. |
Szymiec-Raczyńska Halina |
|
|
|
|
|
Strona sejmowa
24.01.2013r.
sejm.gov.pl